Menu

DNNGo.LayerGallery

GoogleAnalytics

Website tracking ID obtained from Google
[OPTIONAL] Javascript code fragment that will be passed as a parameter to the page tracker (used to customize the value tracked in Google Analytics instead of the default location.href value)
Select this option to include Administrator and SuperUsers in results or disable to exclude these users.

DNNGo.xPlugin

GoogleAnalytics

Website tracking ID obtained from Google
[OPTIONAL] Javascript code fragment that will be passed as a parameter to the page tracker (used to customize the value tracked in Google Analytics instead of the default location.href value)
Select this option to include Administrator and SuperUsers in results or disable to exclude these users.

اخبار

یکشنبه 18 آذر 1397
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان خبر داد: آغاز پروژه اسکن پرونده های شرکت های تعاونی روستایی استان
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در دیدار با مدیرکل تعاونی روستایی استان، خبر از آغاز اسکن پرونده های شرکت تعاونی روستایی ثبت شده در اداره ثبت شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری داد.
چهارشنبه 14 آذر 1397
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان خبر داد: وصول بیش از 1000 میلیارد ریال از مطالبات معوق بانک ها
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از وصول 1005 میلیارد و 69 میلیون و 392 هزار و 895 ریال از مطالبات معوق بانک های استان کرمان توسط واحدهای اجرای مفاد اسناد رسمی استان در هشت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
سه شنبه 6 آذر 1397
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان تاکید کرد: برگزاری دوره آموزشی برداشت نقشه های تفکیکی آپارتمان ها
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در دیدار با شهردار کرمان و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان بر لزوم برگزاری دوره آموزشی برداشت نقشه های تفکیکی آپارتمان ها برای نقشه برداران سازمان نظام مهندسی ساختمان تاکید کرد.
دوشنبه 5 آذر 1397
پیام مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به مناسبت روز بسیج
عرصه‌ی بسیج یک عرصه‌ عمومی است؛ نه مختص یک قشر است، نه مختص یک بخشی از بخش های جغرافیائی کشور است، نه مختص یک زمانی دونِ زمان دیگری است؛ نه مختص یک عرصه‌ ای دون عرصه‌ دیگری است. در همه‌ جاها، در همه‌ مکان ها، زمان ها، عرصه ها و در همه‌ قشرها، این وجود دارد. این معنای بسیج است. (مقام معظم رهبری)
سه شنبه 29 آبان 1397
پیام مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به مناسبت هفته وحدت
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان طی پیامی هفته وحدت را تبریک گفت.
یکشنبه 27 آبان 1397
در راستای حل مشکلات ثبتی مراجعین ادارات ثبت اسناد و املاک صورت گرفت: ملاقات مردمی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان
در راستای حل مشکلات ثبتی مراجعین و تسریع در رسیدگی به مطالبات مردم، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در روز یکشنبه مورخ بیست و هفتم آبان ماه سال جاری با تعدادی از شهروندان و مراجعه کنندگان دیدارکرد.
چهارشنبه 23 آبان 1397
بازدید مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از نمایشگاه مشترک کتاب و مطبوعات
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به همراه معاون امور املاک و کاداستر و رئیس اداره حفاظت و اطلاعات از نمایشگاه مشترک کتاب و مطبوعات بازدید کرد.
یکشنبه 20 آبان 1397
برگزاری مانور پدافند غیرعامل توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان
همزمان با هفته نکوداشت پدافندغیرعامل مانور آمادگی دستگاه ها و سازمان ها ی دولتی در حوزه اطفاء حریق با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری کرمان در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان برگزار گردید.
سه شنبه 15 آبان 1397
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان مطرح کرد: سلامت کاری شرط لازم پیشرفت در نظام اداری
مدیر کل ثبت اسناد و املاک در مراسم معارفه معاون امور املاک و کاداستراداره کل ثبت استان داشتن سلامت کاری را شرط لازم ارتقاء مدیریتی و پیشرفت در نظام اداری دانست.
سه شنبه 15 آبان 1397
رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان معرفی شد
مراسم معارفه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، دادستان سیرجان، معاون استاندار و فرماندار ویژه سیرجان و نماینده مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
دوشنبه 14 آبان 1397
رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک رفسنجان معرفی شد
طی مراسمی با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه رفسنجان، نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی و مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان از خدمات رئیس سابق ثبت اسناد و املاک شهرستان رفسنجان تجلیل و رئیس جدید این اداره معرفی گردید.
دوشنبه 14 آبان 1397
بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از اداره ثبت رفسنجان
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان ضمن بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رفسنجان و دیدار با کارکنان این واحد ثبتی و سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق این شهرستان، از انجام اصلاحات و تغییرات اساسی در روند خدمت رسانی در این واحد ثبتی خبر داد.
دوشنبه 14 آبان 1397
در شورای اداری رفسنجان صورت پذیرفت: تقدیر از مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان
امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه رفسنجان و نمانیده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اهداء لوح سپاس از خدمات مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به دلیل حل مشکلات ثبتی منطقه ده شیخ و جنوب خیابان مطهری تقدیر و تشکر کردند.
یکشنبه 13 آبان 1397
پیام مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به مناسبت 13 آبان
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان طی پیامی فرارسیدن یوم اله ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت.
صفحه: 1 از 29