Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 16 آذر 1395 - 10:10:57 ق.ظ

کلنگ احداث ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک رفسنجان بر زمین خورد

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در سفر خود به شهرستان رفسنجان با حضور در زمین محل احداث ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان، کلنگ احداث این ساختمان را بر زمین زد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از رفسنجان، در این مراسم که با حضور امام جمعه رفسنجان، فرماندار و نماینده مردم این شهرستان در مجلس و جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان برگزار شد، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اشاره به اینکه زمین حاضر با همکاری ادارات اوقاف و شهرداری در اختیار اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان قرار گرفت از همکاری این ادارات تشکر و قدردانی نمود.

وی با بیان اینکه ساختمان فعلی اداره ثبت اسناد و املاک رفسنجان با توجه به حجم مراجعات و نیازهای موجود جوابگوی نیازهای مردم نیست بیان داشت قصد داریم ساختمان جدید که با زیر بنای 1602 مترمربع در زمینی به مساحت  6 هزار و 400 متر مربع احداث می شود از نظر فضا و تجهیزات در شان مردم شریف رفسنجان باشد.

طالبی زاده در پایان از مردم درخواست نمود که در تبدیل اسناد مالکیت دفترچه ای خود به اسناد کاداستری جدید تسریع نموده و جهت تبدیل اسناد به ادارات ثبت مراجعه نمایند.
 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است