جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 8 دی 1395 - 01:12:57 ب.ظ

بازدید سرزده مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از ادارات ثبت شهداد و گلباف

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در سفر به شهرهای گلباف و شهداد از توابع شهرستان کرمان ضمن بازدید از ادارات ثبت اسناد و املاک گلباف و شهداد به پاسخگویی به سوالات مراجعین و حل مشکلات آنان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان رضا طالبی زاده که در صدر هیاتی به منظور بازدید سرزده ازادارات ثبت شهداد و گلباف راهی این شهرها شده بود ضمن بازدید از وضعیت ارائه خدمات در این ادارات با مردم این شهرها دیدار مردمی نموده و به حل مشکلات آنان پرداخت.

وی در این بازدید ضمن تاکید بر ارائه خدمات ثبتی سریع و کم هزینه به مردم، رضایت مردم را مهمترین عامل موفقیت ادارات ثبت دانست.

طالبی زاده همچنین اظهار داشت در مناطقی مانند شهداد و گلباف که مردم با محرومیت امکانات مواجه هستند و ادارات مختلف بعضا در این شهرها امکانات قابل توجهی ارائه نمی کنند، ادارات ثبت اسناد و املاک توانسته اند همگام با سایر ادارات ثبت سطح استان و کشور، خدمات ثبتی را بصورت الکترونیکی به مردم ارائه نمایند و هیچ کم و کاستی در زمینه ارائه خدمات ثبتی نوین در این شهرها وجود ندارد.

بخشداران شهداد و گلباف نیز در این بازدیدها ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان توجه هرچه بیشتر به این مناطق را خواستار گردیدند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است