Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 4 مهر 1396 - 10:41:53 ق.ظ

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در جلسه شورای معاونین مطرح کرد: لزوم استفاده مناسب از ظرفیت نیروی انسانی

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در جلسه شورای معاونین آن اداره کل، ضمن توصیه به استفاده مناسب از نیروی انسانی جهت افزایش بهروه وری مجموعه، از آموزش و بکارگیری تعدادی از نیروهای انفورماتیک برای امر نقشه برداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ رضا طالبی زاده در جلسه شورای معاونین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری اباعبداله الحسین (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: برای تسریع در روند خدمت رسانی به مردم شریف استان و افزایش بهره وری، تعدادی از نیروهای با تجربه واحد انفورماتیک پس از طی آموزش های تخصصی لازم، با حفظ سمت با واحد کاداستر و نقشه برداری همکاری خواهند داشت.

وی افزود: با آسیب شناسی در محیط اداری و چاره اندیشی می توان بسیاری از مشکلات و فرآیندهای پیچیده را به فرآیندی ساده تبدیل کرد و مشکلات ثبتی مراجعین را به حداقل ممکن رساند.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اشاره به وضعیت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سنوات گذشته ادامه داد: با تلاش مدیران، کارکنان و انجام اصلاحات ساختاری، بسیاری از مشکلات سازمان ثبت اسناد و املاک حل شده است.

وی در انتها با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 85 درصد خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک به صورت الکترونیکی ارائه می شود گفت: به دلیل استفاده از سامانه های متعدد الکترونیکی نقش واسطه ها و دلالان در فرایندهای ثبتی به شدت کمرنگ شده است.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است