Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنجشنبه 2 آذر 1396 - 12:14:42 ب.ظ

پیام مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به مناسبت هفته بسیج

عرصه‌ی بسیج یک عرصه‌ عمومی است؛ نه مختص یک قشر است، نه مختص یک بخشی از بخش های جغرافیائی کشور است، نه مختص یک زمانی دونِ زمان دیگری است؛ نه مختص یک عرصه‌ ای دون عرصه‌ دیگری است. در همه‌ جاها، در همه‌ مکان ها، زمان ها، عرصه ها و در همه‌ قشرها، این وجود دارد. این معنای بسیج است. (مقام معظم رهبری)

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ رضا طالبی زاده مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

فرمان حضرت امام (ره) در تأسیس بسیج عرصه را فراهم آورد که جوانان با ایمان این مرز و بوم با تمام وجود و با رشادت‌ فراوان در این عرصه، در دفاع از میهن اسلامی همه سختی ها را به جان خریده و با شجاعتی بی ‌نظیر در مقابل تهاجم همه جانبه دشمنان و انقلاب بایستند و با فدا نمودن با ارزش‌ترین موهبت الهی که همان جان خود می باشد صحنه ای بی بدیل را در تاریخ اسلام و این کشور رقم بزنند.

حماسه آفرینی ها و فداکاری های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و در تمام دوران انقلاب اسلامی حضور این نهاد مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه های علمی و فکری و دفاع از ارزش های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده اند.

امروز، تفکر بسیجی به مدد دانش، بینش، نوآوری و خلاقیت توانسته است با بهره مندی از بصیرت انقلابی در خدمت به اهداف والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشتاز باشد.

اینجانب هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بویژه بسیجیان حقوقدان ادارات ثبت اسناد و املاک استان کرمان تبریک عرض نموده و برای آنان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

رضا طالبی زاده

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است