Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 12 آذر 1396 - 08:48:34 ق.ظ

در آبان ماه سال جاری صورت گرفت: ملاقات مردمی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با 104 مراجعه کننده

در راستای شفافیت در پاسخگویی و تسریع در رسیدگی به مطالبات مردم مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در آبان ماه سال جاری با 104 نفر از شهروندان و مراجعه کنندگان دیدارکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، زمان ملاقات مردمی مدیر کل ثبت استان یکشنبه های هر هفته و با هماهنگی دفتر مدیر کل می باشد. در آبان ماه سال جاری در مجموع 104 ملاقات مردمی با مدیر کل ثبت استان صورت گرفته است که 86 مورد مربوط به برنامه ملاقات مردمی ایشان در روزهای یک شنبه هر هفته می باشد که ایشان پس از راهنمایی مراجعین، دستورات لازم را به همکاران و واحدهای ثبتی تابعه صادر گردیده است.

یادآوری می شود برای احقاق حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، در آبان ماه سال جاری دو جلسه با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، معاون امور املاک و کاداستر، روسای ادارات نقشه برداری و کاداستر و ثبت منطقه یک شهرستان کرمان و نیز کارشناسان ثبتی برگزار و مشکلات ثبتی تعدادی از شهروندان منطقه غرب شهر کرمان بررسی شد.

شایان ذکر است در سایر روزهای هفته نیز در صورت عدم تداخل با برنامه ها و جلسات پیش بینی شده، مدیر کل ثبت استان آماده رسیدگی به درخواست ها و شکایات عموم مردم می باشد که در این چارچوب 18 مورد از ملاقات های مردمی صورت گرفته در آبان ماه سال جاری در سایر روزهای هفته صورت گرفته است.

همچنین در سه ماهه دوم سال جاری 325 ملاقات مردمی با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان صورت پذیرفته و مشکلات ثبتی بسیاری از مراجعین در چارچوب قانون حل شده است.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است