Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 28 آذر 1396 - 10:05:21 ق.ظ

نشست تخصصی جهت تسریع در تثبیت مالکیت موقوفات

با حضور روسای ادارات ثبت اسناد و املاک منطقه دو شهرستان کرمان و اوقاف و امور خیریه ناحیه یک کرمان نشست تخصصی جهت تسریع در تثبیت مالکیت موقوفات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ محمود مهدی زاده رئیس اداره ثبت و املاک منطقه دو شهرستان کرمان ضمن بررسی مشکلات موجود برای تثبیت مالکیت موقوفات و دادن دستورات لازم برای تسریع در روند صدور این اراضی، خاطر نشان کرد: با سعی و تلاش همکاران و راهنمایی های مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان موفق شدیم در مدت زمان 4 ماه سند مالکیت مشاعی موقوفات سید عباس مرتضوی و ظهیرالدوله را در اراضی شرق و جنوب شرق شهر کرمان صادر نماییم.

وی افزود: نحوه صدور اسناد موقوفه شرق و جنوب شرق شهر کرمان در کشور بی نظیر است و در این راستا برای اداره اوقاف و امور خیریه، بیش از 390 سهم از 480 سهم ششدانگ اراضی سلسبیل کرمان، سند مالکیت مشاعی و تک برگ صادر شده است.

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین یوسفی رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهر کرمان ضمن ارائه لوح تقدیر به رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه دو شهرستان کرمان و تشکر از کارکنان این واحد ثبتی به جهت پیگیری و تسریع در روند صدور اسناد مالکیت موقوفات، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری برای چند موقوفه دیگر نیز سند مالکیت صادر گردد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است