Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 29 آذر 1396 - 09:51:56 ق.ظ

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در سفر به سیرجان مطرح کرد: لزوم پایبندی کارکنان به رعایت قوانین و مقررات اداری

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در نشست با کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان و بازدید از ساختمان در دست احداث این واحد ثبتی بر لزوم پایبندی کارکنان به قوانین و مقررات اداری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از سیرجان؛ رضا طالبی زاده در نشست با کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان گفت: کارکنان باید به مقررات اداری پایبند و در حفظ شان کارمندی کوشا باشند.

وی افزود: با توجه به اینکه ساختمان فعلی اداره ثبت سیرجان دارای قدمت بالا و برخی نواقص می باشد با پیگیری صورت گرفته زمینی با مساحت 6 هزار و 200 متر مربع برای این اداره تهیه گردید و ساختمانی با مساحت 1362 متر مربع و دارای امکانات و شرایط مطلوب جهت خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان سیرجان در حال احداث می باشد.

این مقام قضائی در خصوص ساختمان در دست احداث اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان اظهار داشت: پس از تامین اعتبار و انعقاد قرارداد با پیمانکار، ساختمان مزبور در بازه زمانی 1 ساله 65 درصد پیشرفت فیزیکی در زمینه ساخت و ساز داشته است که سرعت احداث این اداره در نوع خود کم سابقه است.

وی ادامه داد: اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان در هشت ماهه ابتدایی سال جاری بیش از 78 میلیارد ریال درآمد به خزانه واریز نموده و این در حالیست که در مدت مشابه سال گذشته این میزان نزدیک 16 میلیارد ریال بوده که این امر بیانگر رشد 390 درصدی است.

طالبی زاده تاکید کرد: در هشت ماهه نخست سال جاری میزان 49 هزار و 525 معامله در دفاتر اسناد رسمی سیرجان ثبت شده که نشان دهنده رونق اقتصادی این شهر است.

گفتنی است مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان ضمن بازدید از ساختمان در دست احداث اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان، دستورات لازم برای تسریع در زمینه ساخت و ساز ساختمان این واحد ثبتی را صادر نمود.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است