Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 9 دی 1396 - 08:31:03 ق.ظ

معاون قوه قضائیه خبر داد: استعلامات حوزه املاک کشوری می شوند.

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر دیدار با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان و روسای ستادی این اداره کل و نیز روسای ادارات مناطق 1 و 2 شهرستان کرمان از کشوری شدن استعلامات حوزه املاک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ دکتر احمد تویسرکانی در دیدار با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان و روسای ستادی این اداره کل و نیز روسای ادارات مناطق 1 و 2 شهرستان کرمان ضمن بیان اینکه در حال حاضر پاسخگویی به استعلامات حوزه املاک به صورت استانی می باشد و اموال بدهکاران به صورت استانی استعلام و به سیستم قضائی ارسال می شود اظهار داشت: در آینده نزدیک استعلامات این حوزه به صورت کشوری صورت می پذیرد.

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از سامانه آرشیو الکترونیک اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، روند حرکت از ثبت سنتی به ثبت نوین را مناسب ارزیابی کرد.

شایان ذکر است در این دیدار مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان و روسای ادارات ستادی این اداره کل گزارشی از وضعیت عملکرد و نیز مشکلات موجود ارائه نمودند و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دستورات لازم در این خصوص را صادر نمود.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است