Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 19 دی 1396 - 07:57:00 ق.ظ

در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان صورت پذیرفت: برگزاری آزمون اختبار دفتریاران دفاتر اسناد رسمی

آزمون اختبار دفتریاران اول و دوم دفاتر اسناد رسمی استان کرمان با حضور اعضای قضایی اختبار استان در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ آزمون اختبار دفتریاران اول و دوم دفاتر اسناد رسمی استان کرمان با حضور اعضای قضایی اختبار استان در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان برگزار گردید.

در این آزمون که با حضور پذیرفته شدگان زن و مرد مرحله آزمون کتبی دفتریاری اسناد رسمی برگزار گردید، هر یک از شرکت کنندگان به صورت شفاهی به سوالات عمومی و تخصصی مرتبط با امور دفاتر اسناد رسمی پاسخ دادند.

شایان ذکر است آزمون اختبار دفتریاران اول و دوم دفاتر اسناد رسمی در دو روز متوالی 18 و 19 دی ماه سال جاری و با حضور 40 شرکت کننده برگزار گردید.

گفتنی است پس از صدور ابلاغ پذیرفته شدگان آزمون اختبار دفتریاری دفاتر اسناد رسمی از سوی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افرادی که از مجموع آزمون کتبی و اختبار واجد شرایط تشخیص داده شده اند به عنوان دفتریار اول و یا دوم در دفاتر اسناد رسمی مشغول به کار خواهند گردید.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است