Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 26 اسفند 1396 - 10:45:28 ق.ظ

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان مطرح کرد: ارتقاء جایگاه ثبت در سال های اخیر

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در جلسه شورای معاونین این اداره کل ضمن ارائه آمار عملکرد، خبر از ارتقاء جایگاه و نقش اداره کل ثبت استان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، رضا طالبی زاده در جلسه شورای معاونین این اداره کل، ضمن ارائه آمار عملکرد جایگاه اداره کل ثبت استان را نسبت به سنوات گذشته مناسب ارزیابی کرد و افزود: در چهار حوزه املاک، اسناد، ثبت شرکت ها و اجرای اسناد رسمی عملکرد خوب و رو به رشدی داشتهایم.

وی گفت: بعضاً برای اصلاحات و تغییرات صورت گرفته در راستای حرکت به سوی ثبت نوین مقاومت هایی وجود داشت اما با سعی و تلاش، و پیگیری های صورت گرفته نتیجه تغییرات به نفع مردم و کارکنان بود و در نتیجه رضایتمندی ارباب رجوعان را به دنبال داشته است و در حال حاضر بیش از 90 درصد خدمات ثبتی به صورت الکترونیکی ارائه می شود.

این مقام قضائی بیان داشت: خدمات الکترونیکی ارائه شده در جهت تسهیل خدمت رسانی به مردم می باشد و در این راستا جلوی بسیاری از مشکلات و معضلات گرفته شده و از صدها مراجعه حضوری به ادارات ثبت استان کاسته شده است.

وی افزود: اخذ رتبه برتر کشوری تثبیت اراضی ملی برای سومین سال متوالی نتیجه تعامل، همدلی و کار جمعی می باشد.

طالبی زاده در انتها ضمن تبریک سال جدید و نوروز باستانی، سالی پر از شادکامی و موفقیت را برای مردم شریف ایران و بالاخص کارکنان ادارات ثبت اسناد و املاک استان کرمان آرزو نمود.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است