Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 21 فروردین 1397 - 08:07:23 ق.ظ

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان تاکید کرد: لزوم حفظ سرمایه های انسانی و مالی

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در گردهمایی روسای ادارات ثبت سراسر استان بر لزوم حفظ سرمایه های انسانی و مالی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، رضا طالبی زاده در در گردهمایی روسای ادارات ثبت سراسر استان ضمن تبریک سال جدید و آرزوی خوشبختی و موفقیت برای حاضرین در جلسه و تمامی همکاران در ادارات تابعه، گفت: روسای واحدهای ثبتی با شناسایی کارمندان مستعد و توانمند و بهاء دادن به آنان می توانند در سال 97 گامی بزرگ در پیشبرد اهداف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بردارند.

وی ضمن اشاره به اجرای عدالت در بین کارکنان ادارات تابعه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان ادامه داد: روسای واحدهای ثبتی باید در تمامی زمینه های کاری بین کارکنان خوب، مستعد و زحمتکش و پرکار و کارکنان بی انگیزه و کم کار تفاوت قائل شوند.

این مقام قضائی با بیان ابراز خرسندی از جذب اعتبارات قابل توجه به وسیله ثبت استان در زمینه اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی اعلام داشت: در سال جاری ساختمان های جدید التاسیس سیرجان و رفسنجان افتتاح می شوند.

وی با بیان تدبیر صورت گرفته در خصوص جلوگیری از تبعات افزایش حجم کاری و مراجعات واحد اجرای اسناد رسمی به عنوان یکی از واحدهای مهم ثبت خاطر نشان کرد: با تعامل صورت گرفته با شورای هماهنگی بانک ها سه نیرو از طرف این شورا در حال خدمت در اداره اجرای مفاد اسناد رسمی هستند.

طالبی زاده در گردهمایی روسای ادارات ثبت شهرستان های استان و واحدهای تابعه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال 1396 به بیان مهمترین اولویت های سال 1397 آن اداره کل پرداخت.

وی با اشاره به اینکه در سالی که گذشت 2 میلیون و 120 هزار هکتار از اراضی ملی تثبیت شد، خاطر نشان کرد: مهمترین اولویت کاری ادارات ثبت استان در سال 1397 تثبیت اراضی ملی و اجرای برنامه عملیاتی مصوب شده است.

طالبی زاده در ادامه سال 96 را به عنوان سالی سخت از نظر مالی ارزیابی کرد و خطاب به روسای ادارات ثبت اسناد و املاک استان صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از مکاتبات غیر ضروری، نظارت بر عملکرد کارکنان و ارشاد و آموزش کارکنان را از جمله مواردی دانست که روسای ادارات باید همواره در امور کاری به آن توجه داشته باشند.

وی در خصوص فرایند آرشیو الکترونیک پرونده های ثبتی بیان داشت: در حال حاضر از مجموع 30 میلیون اوراق ثبتی موجود در بایگانی های سطح استان، بیش از 15 میلیون و 500 هزار آن اسکن و وارد سامانه آرشیو الکترونیک شده است که در صورت تامین اعتبار اوراق ثبتی باقیمانده تا پایان سال 1397 اسکن و در سامانه آرشیو الکترونیک بارگزاری خواهند شد.

در پایان این گردهمایی از آقایان عیسی حافظی فر و محمود مهدی زاده، روسای ادارات ثبت اسناد و املاک مناطق یک و دو شهرستان کرمان به لحاظ عملکرد مطلوب در اجرای سیاست های سازمان قدردانی گردید.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است