Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 07:51:13 ق.ظ

بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از اداره ثبت گلباف

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان ضمن شروع بازدیدهای ادواری خود از واحد های تابعه، از اداره ثبت اسناد و املاک بخش گلباف بازدید و از نزدیک درجریان روند خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ رضا طالبی زاده در بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک بخش گلباف که با همراهی امام جمعه گلباف و نیز رئیس دادگاه این بخش صورت پذیرفت استفاده از سامانه آرشیو الکترونیک و حذف گردش فیزیک پرونده ها در روند فرآیندهای ثبتی را عنصر مهمی در زمینه تسریع در خدمت رسانی به مراجعین دانست و اظهار داشت: وظیفه ما حفظ حقوق اشخاص از طریق تثبیت املاک و اراضی و تأمین اعتماد مردم از طریق افزایش سرعت و دقت در ارائه خدمات می باشد.

وی با تأکید بر لزوم سعی و تلاش در جهت تحقق برنامه عملکرد سالیانه بر اساس سهمیه های اعلام شده، حفظ سلامت اداری را جز مهمترین وظایف روسای ادارات ثبت اسناد و املاک دانست.

در ادامه این بازدید رئیس واحد ثبتی گلباف ضمن ارائه گزارش اجمالی از نحوه عملکرد اداره تحت امر به بیان مسایل و مشکلات موجود پرداخت و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان دستورات لازم برای حل این مشکلات را صادر نمود.

لازم به توضیح است تمامی اوراق و پرونده های ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک بخش گلباف اسکن و وارد سامانه آرشیو الکترونیک شده اند و در این بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از نزدیک در جریان روند بروزرسانی اوراق جدید پرونده های ثبتی قرار گرفت.

در ادامه این بازدید رئیس دادگاه بخش گلباف ضمن مناسب ارزیابی نمودن خدمات انجام شده در اداره ثبت اسناد و املاک گلباف، تحولات صورت گرفته در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را در حرکت از ثبت سنتی به سوی ثبت نوین را الگویی مناسب برای سایر ادارات و سازمان ها دانست.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است