Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   سه شنبه 1 خرداد 1397 - 08:06:53 ق.ظ

برگزاری آزمون اختبار مجدد دفتریاران دفاتر اسناد رسمی

آزمون اختبار مجدد دفتریاران اول و دوم دفاتر اسناد رسمی استان کرمان با حضور اعضای اختبار استان در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ آزمون اختبار مجدد دفتریاران اول و دوم دفاتر اسناد رسمی استان کرمان با حضور اعضای اختبار استان در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان برگزار گردید.

این آزمون با حضور پذیرفته شدگان زن و مرد مرحله آزمون کتبی دفتریاری اسناد رسمی که در مرحله اول آزمون اختبار موفق به کسب حد نصاب نمره شفاهی نشده بودند برگزار گردید و هر یک از شرکت کنندگان به صورت شفاهی به سوالات عمومی و تخصصی مرتبط با امور دفاتر اسناد رسمی پاسخ دادند.

شایان ذکر است آزمون مرحله اول اختبار دفتریاران اول و دوم دفاتر اسناد رسمی در دو روز متوالی 18 و 19 دی ماه سال گذشته و با حضور 40 شرکت کننده و آزمون مجدد اختبار دفتریاران در مورخ 1 خرداد ماه سال جاری و با حضور 19 شرکت کننده برگزار گردید.

گفتنی است افرادی که از مجموع آزمون کتبی و اختبار واجد شرایط دفتریاری تشخیص داده می شوند با ابلاغ معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به عنوان دفتریار اول یا دوم در دفاتر اسناد رسمی استان مشغول به کار خواهند شد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است