Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 28 خرداد 1397 - 07:40:31 ب.ظ

صدور بیش از 3692 فقره اسناد مالکیت موقوفات

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان؛ مدیر کل سابق حجت الاسلام و المسلمین قاسمی زاده گفت: با داشتن تعامل بالا با اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان موفق شدیم تعداد 3 هزار و 692 سند مالکیت موقوفات را اخذ نماییم و میزان 47 هزار و 457 رقبه از موقوفات استان از این طریق سند دار شده اند.

وی در ادامه از تلاش های مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان به دلیل تعامل و پیگیری امور مرتبط با حوزه املاک اداره کل اوقاف استان تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه این جلسه رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان بیان داشت: استان کرمان با پیگیری و تلاش موفق شده هر ساله عملکردی بیش از میزان سهمیه تعیین شده برای صدور اسناد مالکیت موقوفات داشته باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان بیان داشت: آزمایشات الهی در حوزه مدیریت بسیار سخت است و کسانی که از این آزمایش سربلند بیرون می آیند نزد خداوند متعال جایگاهی رفیع دارند.

وی ادامه داد: برای دادن امتیاز به یک مدیر باید حوزه های کاری مختلف وی را در نظر گرفت و با توجه به تمامی این حوزه ها عملکرد یک مدیر را سنجید.

سرپرست معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان در ادامه گفت: توجه به استفاده از ظرفیت های انسانی و اتحاد و همفکری برای بهره برداری از ظرفیت ها از مهم ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و حضور جدی مردم و مشارکت آن ها را نیاز داریم.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است