Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 13 تیر 1397 - 06:25:37 ق.ظ

بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از اداره ثبت شهربابک

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در ادامه بازدیدهای ادواری خود از واحد های تابعه، از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان شهربابک بازدید و از نزدیک درجریان روند خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان از شهربابک؛ رضا طالبی زاده ضمن بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان شهربابک استفاده از سامانه آرشیو الکترونیک و حذف گردش فیزیک پرونده ها در روند فرآیندهای ثبتی را عنصر مهمی در زمینه پیشگیری از هرگونه سرقت و جعل اوراق ثبتی دانست و اظهار داشت: با اسکن اوراق پرونده های ثبتی اداره ثبت شهربایک و اتصال این اداره به سامانه آرشیو الکترونیکی، روند خدمترسانی به مردم شریف این شهرستان سرعت می یابد که این مهم در آینده ای نزدیک انجام خواهد شد.

در ادامه این بازدید با حضور مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، رئیس دادگستری، دادستان، روسای ادارات جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شهربابک جلسه ای پیرامون مسائل و مشکلات ثبتی این شهرستان در محل اداره ثبت شهربابک برگزار گردید.

در این جلسه طالبی زاده ضمن استماع نقطه نظرات حاضرین، راهنمایی های لازم را برای حل مشکلات ثبتی و اداری این شهرستان ارائه کرد.

در ادامه این بازدید رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان شهربابک ضمن ارائه گزارش اجمالی از نحوه عملکرد اداره تحت امر به بیان مسایل و مشکلات موجود پرداخت و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان دستورات لازم برای حل این مشکلات را صادر نمود.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است