Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 27 تیر 1397 - 06:32:13 ق.ظ

آزمون سردفتری اسناد رسمی استان کرمان

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان زمان و مکان جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1397 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، رضا طالبی زاده در جلسه شورای هماهنگی آزمون سردفتری اسناد رسمی اعلام داشت: داوطلبان شرکت در آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1397 جهت دریافت کارت ورود به جلسه می توانند تا روز پنجشنبه مورخ 1397/4/28 به نشانی اینترنتی WWW.SSAA.IR مراجعه نمایند.

این مقام قضائی خاطر نشان کرد: زمان آزمون سردفتری اسناد رسمی در روز جمعه مورخ 1397/4/29 به نشانی مندرج در کارت ورود به جلسه می باشد و داوطلبان می بایست نیم ساعت قبل از شروع آزمون در مکان های اعلام شده حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: پس از برگزاری آزمون کتبی، از برگزیدگان آزمون دیگری به صورت شفاهی و در قالب پاسخ به سوالات عمومی و تخصصی مرتبط با امور دفاتر اسناد گرفته خواهد شد و افرادی که از مجموع آزمون کتبی و اختبار واجد شرایط سردفتری تشخیص داده می شوند با ابلاغ معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به عنوان سردفتر در دفاتر اسناد رسمی استان مشغول به کار خواهند شد.

طالبی زاده تعداد ثبت نام کنندگان آزمون سردفتری را در استان کرمان 2184 نفر اعلام کرد که از این تعداد 26 نفر جذب و به عنوان سردفتر مشغول به کار خواهند شد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است