Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 7 شهریور 1397 - 10:10:05 ق.ظ

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان خبر داد: افتتاح ساختمان جدید الاحداث ادارات ثبت سیرجان و رفسنجان در هفته دولت

به مناسبت هفته دولت و همزمان با سفر معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به کرمان، دو ساختمان جدید الاحداث ادارات ثبت سیرجان و رفسنجان در روزهای آینده افتتاح خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، رضا طالبی زاده اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت و در سفر دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به استان کرمان ساختمان جدید ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های سیرجان و رفسنجان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان داشت: ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سیرجان در زمینی به مساحت 4884 هزار و 364 متر مربع و زیربنای 1632 مترمربع در دو طبقه با هزینه 31 میلیارد ریال احداث و آماده افتتاح می باشد.

این مقام قضائی ادامه داد: در این سفر همچنین ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رفسنجان نیز که در زمینی به مساحت 6 هزار و 364 متر مربع و زیربنای 1602 مترمربع در دو طبقه با هزینه 31 میلیارد ریال احداث گردیده، افتتاح خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: کلنگ احداث این پروژه ها در 16 آذر 95 با حضور مسئولین قضائی و اجرایی به زمین زده شد و ظرف قریب 20 ماه آماده افتتاح شده اند.

طالبی زاده تصریح کرد: یکی از اولویت های اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان توسعه فضاهای فیزیکی مناسب در جهت تکریم ارباب رجوع است و در این زمینه اقدامات خوبی در چند سال گذشته در حوزه پروژه های عمرانی در سطح استان آغاز شده و تاکنون سه ساختمان جدید الاحداث در سطح استان به بهره برداری رسیده و همچنین در سنوات اخیر تعداد 4 اداره در شهرستان های ریگان، فهرج، رودبار جنوب و عنبرآباد نیز راه اندازی شده است.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است