Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 2 مهر 1397 - 07:16:57 ق.ظ

کسب رتبه برتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی

معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از کسب رتبه برتر اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در اسکن پرونده ها و اوراق ثبتی خبر داد.

به گزارشروابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، حسین صعید ضمن بازدید از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، عملکرد این اداره کل را در اسکن پرونده ها و اوراق ثبتی خوب دانست و اظهار داشت: استان کرمان رتبه اول کشور را در اسکن پرونده ها و اوراق ثبتی کسب نموده است.

وی ادامه داد: اسکن اوراق جدید و بروز رسانی دقیق سامانه آرشیو الکترونیک باعث تسهیل خدمترسانی به مردم شده است.

معاون امور املاک و کاداستر سازمان هنگام بازدید از دبیرخانه هیات قانون تعیین تکلیف بیان داشت: اعضای هیات قانون تعیین تکلیف باید با دیدگاه مثبت پرونده های ثبتی را بررسی و رای صادر نمایند که خوشبختانه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در این زمینه عملکرد مناسبی دارد. 

در ادامه این بازدید رضا طالبی زاده مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان ضمن بیان دستاوردهای این اداره کل در زمینه های مختلف، منجمله اسکن و آرشیو پرونده های 11 واحد ثبتی، خاطر نشان کرد: بر اساس اعتبار ابلاغی می بایست 15 میلیون و 800 هزار برگ اسکن و وارد سامانه آرشیو الکترونیک شود که با مدیریت صحیح پروژه اسکن و آرشیو الکترونیک اوراق ثبتی، با همان میزان اعتبار تعداد 19 میلیون برگ اسکن و وارد سامانه آرشیو الکترونیک گردید.

این مقام قضائی بیان داشت: در حال حاضر نظارت مستمر و دقیقی بر بروز رسانی سامانه آرشیو الکترونیک داریم و اسکن اوراق جدید و ورود آنان به سامانه آرشیو الکترونیک به صورت روزانه انجام می شود.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است