Menu

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 15 مهر 1397 - 09:07:21 ق.ظ

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان خبر داد: افزایش 235 درصدی آموزش های ضمن خدمت

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در جلسه شورای معاونین این اداره کل از افزایش 235 درصدی آموزش های ضمن خدمت در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان؛ رضا طالبی زاده در جلسه شورای معاونین این اداره کل با اشاره به لزوم برگزاری دوره های ضمن خدمت و آموزش های تخصصی برای پرسنل، گفت: سعی بر آن شده که با آموزش صحیح پرسنل، حداکثر بهره برداری را از نیروی انسانی داشته باشیم بطوریکه در شش ماهه نخست سال جاری 2216 ساعت دوره آموزشی در محل این اداره کل برگزار شد و این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 235 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: سعی ما همواره بر این بوده که نیروهای قدیمی و مجرب، تمام تجارب و دانش خود را در اختیار نیروهای جدید قرار دهند و نیروهای جدید نیز با استفاده از این تجارب و افزایش میزان مطالعه روز به روز در جهت اهداف متعالی سازمان حرکت نمایند.

این مقام قضائی با اشاره به اینکه انجام امور ثبتی به نیروی متخصص نیاز دارد، گفت: حداقل زمان لازم برای تربیت یک نیروی متخصص ده سال است و با برنامه ریزی های صورت گرفته برای تمامی پست ها بحث جایگزین پروری را مد نظر قرار داده ایم.

وی با اشاره به کسب رتبه اول تثبیت اراضی ملی برای سومین سال متوالی، کسب رتبه برتر کشوری در اسکن و آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی توسط اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، گفت: این مهم در صورتی تحقق یافته است که این اداره کل فقط 430 پرسنل در سطح استان در اختیار دارد و از کمبود شدید نیروی انسانی متخصص رنج می برد.

طالبی زاده با اشاره به جمعیت 3 میلیون و 200 هزار نفری استان کرمان گفت: به ازاء هر 7360 نفر در سطح استان، یک کارمند وجود دارد و این امر سرعت خدمترسانی به مردم شریف استان کرمان را با کندی مواجه نموده است.

وی در انتها بیان داشت: در صورتیکه مجوز لازم برای استخدام پرسنل جدید داده شود، خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان با سرعت بیشتری صورت می پذیرد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است